Otsi

Külauudised

14/10/2008 15:01  Saaremaa Ralli 2008 läbis ka Leedrit

10.-11. okt sõidetud Saaremaa Ralli 2008 läbis sel aastal kahel korral ka Leedrit: Karala kiiruskatse kulges Vahva külast Lümanda suunas ning selle lõpp tuli läbi meie külavahe. Esimest korda läbisid võistlejad selle 11. oktoobri hommikul kella 9 paiku, kuid katse jäi päris ruttu pooleli, sest Paltsu tänakus sõitis teelt välja Margus Murakas ning täpselt samas kohas tegi seda ka järgmine sõitja Georg Gross, sõites Murakale omakorda tagant sisse. Õnneks mehed jäid terveks, kuid lisaks tehnikale sai maha niidetud ka üks õunapuu ning jupp kiviaeda. Huvitav on see, et eelmisel aastal sõitis täpselt samas kohas teelt välja Ott Tänak.
Nii et selle õnnetuse tõttu jäi kiiruskatse pooleli. Õhtune läbisõit kulges aga vaid väikeste väljasõitude ning plekimõlkimistega, nii et rahvas nägi ära ka atraktiivsete veoautode saabumise. Ja pealtvaatajaid oli peale lõunat juba päris hulgi! Rõõmustavaim uudis tuli aga peale Undva katset, et naabervalla mees Ott võitis kogu võistluse ning tuli ka Eesti meistriks!
Tervitame igati ralli toimumist oma külas. Ootame, et kruus saaks jälle teede peale, kiviaiad joonde ning loodame taas kohtuda järgmisel aastal. Siis võiksid aga koju jääda või mujale minna need, kes vägijookide pruukimise või muidu mõistuse puudumise tõttu eirasid jämedalt vastu hakates kohtunike käske ning turvanõuete eiramisega riskisid nii enda ohutuse kui kogu kiiruskatse ära jätmisega.
Fotosid rallist on võimalik vaadata siit.


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Koduleht Elitec'st